• 0 ( 416 ) 216 43 83
  • info@adiyamandusakabin.com

Neden Duşakabin ?

Duşa kabin banyolar için önemli bir banyo gerecidir. Ana amacı banyonuzun her tarafına su sızmasını engellemek ve kişisel mahremiyeti de gizlemek olan duşakabin yarı saydam özelliğiyle bu isteğinize cevap vermektedir.

 

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır.

Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır .

 

Eyüphan duş olarak teknolojıyı yakından takip ettik ve yaptıklarımızı müşterilerimize sunmak yerıne müşterilerimizin her türlü projelerini imal edip onlarla bu mutlulugu paylaştık. Bu vesileyle insanların yüzlerınde Eyüphan gülümsemesi yaratmak bizim tek çalışma prensibimizdir. EYÜPHAN DUŞAKABİN sistemleri kendine özgü ürün çeşidiyle, yenilikçi düşüncesiyle ve satış sonrası teknik desteği ile kaliteden ödün vermeyen anlayışı kendine ilke edinmiştir.

 

Bu yola çıktıgımızdan beri bizi destekleyen bayilerimize, müşterilerimize ve her türlü  koşulda yanımızda olan satış ortaklarımıza bir tesekkürü borç biliriz.

Copyright © 2018 Eyüphan Duşakabin Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık